Społeczna Akademia Nauk
Clark University
Polska Akademia Nauk
rekrutacja online

Witamy w Strefie Studenta

Logowanie:

Login:

Hasło:

Masz problem z zalogowaniem ?
×

Witamy w Strefie Studenta

Pomoc:

Niektóre z podstron chronione są hasłem i są dostępne tylko dla studentów Społecznej Akademii Nauk.

Przykładowe dane potrzebne do poprawnego zalogowania się:

Login » Twój numer indeksu np.: 14206
Hasło » Cztery pierwsze cyfry Twojego numeru PESEL złączone z pierwszą literą imienia matki, np.: 8406m (mała litera).

×

Wspieramy takie inicjatywy!!!

Wspieramy takie inicjatywy!!!


Termin zbiórki darów dla polskich dzieci i rodzin należących do Wspólnoty Miłosierdzia Bożego w Solecznikach na Litwie przedłużony do 24 listopada!!!


Rejon Solecznicki jest samorządem partnerskim powiatu bełchatowskiego od sierpnia 2013 r. 80 procent spośród ok. 30 tysięcy jego mieszkańców stanowią Polacy. Zbiórka darów jest jednym z efektów tegorocznych kontaktów Regionalnej Izby Gospodarczej w Bełchatowie z przedsiębiorcami z Solecznik.

Zachęcamy Państwa do udziału w akcji!! Zbierana jest nowa odzież, obuwie, zabawki, artykuły szkolne, książki i środki czystości. W imieniu Władz Uczelni dary dla potrzebujących przekazał już Pan Mirosław Olszewski – Dyrektor Biura ds. współpracy z otoczeniem społeczno – gospodarczym.

Wszystkie osoby, które chcą wesprzeć akcję prosimy o dostarczenie darów do budynku Starostwa Powiatowego w Bełchatowie lub do Biura Regionalnej Izby Gospodarczej w Bełchatowie (ul. Pabianicka 34).

Więcej informacji:

Starostwo Powiatowe - Zespół ds. Promocji: 44 635 86 42
Regionalna Izba Gospodarcza w Bełchatowie: 516 151 710

  • Wspieramy takie inicjatywy!!!
  • Wspieramy takie inicjatywy!!!
  • Wspieramy takie inicjatywy!!!
  • Wspieramy takie inicjatywy!!!
  • Wspieramy takie inicjatywy!!!


Rekrutacja 2016-2017

Studia II stopnia  

*Profil specjalnościowy realizowany na kierunku Zarządzanie. Studia realizowane przy wykorzystaniu metod i technik e-learningowych.
* Kontynuacja nauki odbywa się w ramach odrębnej ścieżki kształcenia na kierunku Zarządzanie lub na studiach realizowanych we współpracy z Clark Univeristy z USA. Studia realizowane przy wykorzystaniu technik i metod e-learningowych.

           
Społeczna Akademia Nauk Wydział w Radomsku oferuje kształcenie na kierunkach ekonomicznych (logistyka, zarządzanie), kierunkach technicznych (informatyka), kierunkach medycznych (fizjoterapia) i kierunkach prawnych (administracja). Społeczna Akademia Nauk w swojej ofercie, ma nie tylko studia po polsku, ale również studia po angielsku. Studia po angielsku prowadzone są między innymi na takich kierunkach jak: Master of Science in Information Technology, Master of Science in Professional Communication czy Filologia angielska & Master of Science in Professional Communication. Społeczna Akademia Nauk umożliwia także studiowanie elitarnego kierunku MBA (Master of Business Administration). Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!